У Мін’юсті склали рейтинг областей за виконанням судових рішень

Зокрема, у відомстві заявили, що лідирують Івано-Франківська, Чернівецька та Львівська області. Міністерство юстиції України назвало області з найкращими та найгіршими показниками щодо виконанням судових рішень. Про це в середу,...
Зокрема, у відомстві заявили, що лідирують Івано-Франківська, Чернівецька та Львівська області.

Міністерство юстиції України назвало області з найкращими та найгіршими показниками щодо виконанням судових рішень. Про це в середу, 11 липня, повідомляє прес-служба відомства.

Як зазначається, топ-5 областей з найкращими показниками (за відсотками) – Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Одеська та Волинська області. Натомість топ-5 від завершених виконавчих проваджень з найгіршими показниками – Полтавська, Донецька, Сумська області та місто Київ.

“У рейтингу за відсотками фактично виконаних виконавчих проваджень лідирує Департамент ДВС, Луганська, Хмельницька, Житомирська та Івано-Франківська області”, – зазначила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко.

Нагадаємо, за даними міжнародної незалежної організації World Justice Project, Україна поліпшила свої позиції в рейтингу “Індексу верховенства права”, піднявшись на 77 місце.

Материалы по теме: