У медицину через хабарі, в політику через ліжко: що приховує кандидат в народні депутати Костянтин Іщейкін

У 148 окрузі знову балотується діючий депутат Верховної Ради від БПП Костянтин Іщейкін. Він хоче, щоб його сприймали як хорошого лікаря та ефективного парламентаря. Але усе це не більше,...
Костянтин Іщейкін

У 148 окрузі знову балотується діючий депутат Верховної Ради від БПП Костянтин Іщейкін. Він хоче, щоб його сприймали як хорошого лікаря та ефективного парламентаря. Але усе це не більше, ніж фарс, продуманий його політтехнологами. Констянтин Іщейкін далеко не така безневинна вівця, якою намагається здаватися.

Як тільки починається передвиборна кампанія, у діючих нардепів з’являється бажання допомогти своїм виборцям. І розповісти про добрі справи, які вони робили протягом каденції.

Не виключення і діючий депутат Верховної Ради від БПП у 148-му окрузі Костянтин Іщейкін. Та ось тільки його справи “добрими” назвати аж ніяк не виходить.

Ваше лихо — наш прибуток: лікар-хабарник 

Костянтин Іщейкін походить з династії лікарів. З самого малку батьки подбали про те, щоб їх чадо продовжило сімейну традицію. Причина дуже проста. Ні, це не прагнення самовіддано служити людям. Це банальна жага наживи.

Способи того, як нажитися на чужій біді вже відомі і відпрацьовані, ними треба було лише поділитися. Добре, Костя ріс тямущим. Всі батьківські настанови вбирав відразу. Почавши працювати в медицині, на посаді лікаря-дерматовенеролога, беручкий Костянтин уклав договір з аптеками і почав прописувати пацієнтам ліки, вартість яких прирівнювалася до вартості операції.

За інформацією нашого джерела, за якісну консультацію Костянтин Іщейкін вимагав від пацієнтів від 100 доларів. Якщо зазначена сума не вносилася, діагноз ставився неправильно.

Схема працювала, дивіденди капали, але душа вимагала розмаху.

Одруження з дочкою Анатолія Кукоби, або найпростіший шлях потрапити в політику 

Задовольнити свої амбіції Іщейкін вирішив за допомогою політики.  Однак грошей, зароблених на хабарах, виявилося недостатньо для цього.  Обміркувавши всі варіанти, він використав найнадійніший — ліжко.

В якості дружини молодий альфонс вибрав не кого-небудь, а дочку колишнього міського голови Полтави Анатолія Кукоби — Юлію.

Однак не розрахував Костянтин, що Юлія виявиться жінкою з характером і після одруження буде тримати чоловіка в їжакових рукавицях.  Разом зі своєю холостяцькою свободою, Іщейкін втратив і можливість приймати рішення.  Всіма його вчинками почала керувати жінка.  Та Костянтин мабуть і не проти, раз кінцевим бенефіціаром їх спільного готелю «Галерея» зробив саме дружину.

сброд

Близький друг Петра Порошенка

Другою людиною, яка має вплив на Іщейкіна є екс-президент України Петро Порошенко. Ні для кого не таємниця, що в 2014 році Костянтин балотувався саме від партії ББП. І був одним з найактивніших борців за армію, мову та віру. Не дарма ж Порошенко влаштував його в один з «найласіших» комітетів — бюджетний.

За час перебування Порошенка при владі, Іщейкін значно збільшив свої доходи.  У декларації нардепа з’явилися запаморочливі цифри. Але все хороше коли-небудь закінчується.

Розуміючи, що його друг Петро вже не на коні, Іщейкін йде на ці вибори, як самовисуванець. Але люди все пам’ятають:

  • Молодих хлопців, які загинули на війні;
  • Комунальні тарифи, які зрівнялися з рівнем заробітної плати;
  • Медицину, яка вбиває людей, а не лікує їх;
  • Байдужість депутата-БППшника до людських проблем.

Автор: Анатолій Зленко 

antikor.com.ua

Материалы по теме: