У Києві почали прийом до першого класу: нові правила зарахування дітей

У столичних школах стартував прийом документів для вступу учнів першого класу. Раніше основними критеріями прийому були результати співбесід або тестування 6-7-річної дитини. Однак тепер важливу роль для зарахування матиме...

У столичних школах стартував прийом документів для вступу учнів першого класу.

Раніше основними критеріями прийому були результати співбесід або тестування 6-7-річної дитини. Однак тепер важливу роль для зарахування матиме адреса проживання і прописка майбутнього першокласника.

Згідно з новим законом “Про освіту”, кожна школа матиме закріплену за собою територію. І якщо дитина досягла шестирічного віку, вона гарантовано отримає місце в цьому навчальному закладі. Немає значення – проста це школа чи спеціалізована.

Етапи зарахування першокласника

Перший етап: потрібно дізнайтесь до якого мікрорайону відноситься ваша вулиця, та за якою школою закріплено ваш будинок. У цьому вам допоможе сайт “Освітньої карти”. Після цього, потрібно записатись на прийом до директора та подати всі необхідні документи для зарахування у школу.

Другий етап: якщо ви бажаєте, щоб ваше чадо відвідувало школу не закріплену за пропискою, то потрібно залишити заявку в цьому закладі та очікувати вільного місця. Якщо кількість заяв перевищить кількість наявних вільних місць педагогічна рада школи самостійно прийматиме рішення яким чином здійснити відбір.

Які документи потрібно підготувати

Заяву на ім’я директора школи та паспорт одного з батьків, копію свідоцтва про народження, оригінал медичної довідки та документ, що підтверджує місце проживання.

Прийом документів триватиме до 31 травня.

Нагадаємо, на початку березня очільниця МОН України Лілія Гриневич і глава МЗС Фінляндії підписали угоду щодо співробітництва у галузі освіти. Угода передбачає допомогу з боку Фінляндії щодо підвищення кваліфікації українських вчителів, популяризації освіти, а також поліпшення освітнього середовища шкіл у межах реформи “Нова українська школа”.

uain.press

Материалы по теме: