У антикорупційний комітет Ради призначили одіозного політика часів Януковича

У антикорупційний комітет Верхоной Ради призначили головним консультантом корумпованого чиновника Андрія Скіб’яка, повідомив Центр протидії корупції. Антикорупціонери нагадали послужний список чиновника, який обіймав пост керівника Контрольно-ревізійного управління Києва, а потім був...

У антикорупційний комітет Верхоной Ради призначили головним консультантом корумпованого чиновника Андрія Скіб’яка, повідомив Центр протидії корупції.

Антикорупціонери нагадали послужний список чиновника, який обіймав пост керівника Контрольно-ревізійного управління Києва, а потім був керівником КРУ в Миколаївській області за часів екс-президента Віктора Януковича.

Починав кар’єру Скіб’як у львівській податковій (був заступником керівника). Потім перейшов до податкової Закарпатської області, пізніше став заступником на той момент голови МНС Нестора Шуфрича.

“Мер Києва Кличко доручив екс-ригу проводити закупівлі ліків за рахунок столичного бюджету. ЦПК виявив, як Скіб’як примудрився купити ліки для онкохворих в кілька разів дорожче, ніж корумпований в той час МОЗ”, – розповіли в організації.

У київській мерії він займав пост заступника директора департаменту, начальника управління економіки Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради.

Також антикорупціонери перераховують нерухомість в Києві та Львові, якою володіє чиновник і його родичі (чотири квартири і два будинки на п’ятьох членів сім’ї). Наприклад, “72-річна мати Скіб’яка, як і будь-яка звичайна робітниця, зібрала за життя на квартиру площею 86 квадратів на проспекті Лобановського в Києві”.

У коментарі до посту ЦПК Назар Сіцінській написав, що також брав участь в конкурсі на цю посаду і зайняв третє місце. Такий результат викликав незгоду у нього, і він подав скаргу до Національного агентства з питань державної служби, де відповіли, що Скіб’як отримав кращий результат.

Нагадаємо, у четвер, 7 грудня, Верховна Рада проголосувала за відсторонення Єгора Соболєва з посади голови Парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції.

У середу, 6 грудня, комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції визнав роботу свого глави Єгора Соболєва незадовільною.

У проекті постанови про звільнення нардепа з поста глави комітету говорилося, що Соболєв нібито порушував обов’язки глави комітету.

Зазначалося також, що в разі його зняття з посади нардеп залишиться членом комітету.

НВ

Материалы по теме: