Туска звинуватили в русофобії через заяву про розпад СРСР – Російська МЗС

Відповідну заяву розміщено на сайті МЗС РФ. Російське МЗС звинуватило президента Європейської ради Дональда Туска в «русофобії» після його заяви в Грузії, що розпад Радянського Союзу був благословенням для...

Відповідну заяву розміщено на сайті МЗС РФ.

Російське МЗС звинуватило президента Європейської ради Дональда Туска в «русофобії» після його заяви в Грузії, що розпад Радянського Союзу був благословенням для Центральної та Східної Європи.

У міністерстві заявили, що Туск спробував в спотвореному вигляді передати сенс висловлювання президента РФ Володимира Путіна про те, що розпад РС був найбільшою геополітичною катастрофою XX століття.

«Розпад СРСР призвів до численних людських трагедій, коли десятки мільйонів наших співгромадян і співвітчизників відразу опинилися за кордоном, сім’ї та народи опинилися розділеними. Це, зокрема, відноситься до російськомовних жителів Прибалтики», – йде мова в заяві.

«Пана Туска, судячи з усього, це не дуже турбує. Йому треба було б зайнятися саме цими заявами, а не черговим нападом русофобії», – заявили в МЗС.

Материалы по теме: