Треба було посадити ще до націоналізації «Привату», – Коломойський про Рожкову

Ігор Коломойський переконаний, що першого заступника голови НБУ Катерину Рожкову треба звільнити та “посадити”, бо заступниця очільника НБУ “просто заплямувала себе» та натякає на її начебто махінації у “Платинум Банку”,...

Ігор Коломойський переконаний, що першого заступника голови НБУ Катерину Рожкову треба звільнити та “посадити”, бо заступниця очільника НБУ “просто заплямувала себе» та натякає на її начебто махінації у “Платинум Банку”, де Рожкова виконувала обов’язки голови правління до приходу у Нацбанк.

“А чому ні, нехай залишається (Коломойський погодився із заявою Зеленського щодо того, що Яків Смолій має залишитись главою НБУ). Рожкову нехай вижене… Вона не принципове питання, вона просто заплямувала себе – “Платинум Банк”. Так до чого тут я. Її треба було посадити ще до націоналізації “ПриватБанку”, – зазначив олігарх.

У період, коли Нацбанк очолювала Валерія Гонтарева, Рожкова була відповідальною за націоналізацію “Привату”, власником якого був Коломойський. Нині олігарх намагається повернути «своє» разом із бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим капітал у 2 мільярди доларів.

26 квітня відомо, що Коломойський подав ще 5 позовів.

Його мета – скасувати свою заборгованість за кредитами Нацбанку.

«Приват» є найбільшим банком в Україні за обсягом активів, після кризи у банківській системі країни уряд 18 грудня 2016 року ухвалив рішення про його націоналізацію.

Уряд тоді послався на пропозицію Національного банку і колишніх акціонерів Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. Після націоналізації “Приватбанку” обидва втратили свої акції і назвали націоналізацію незаконною.

Материалы по теме: