The Hill: американські експерти сподіваються, що Зеленський доведе свою незалежність від олігархів

У Сполучених Штатах зазначають, що перші кроки Володимира Зеленського як українського президента дають надію, що у майбутньому він продемонструє свою незалежність від олігархів та продовжить втілення складних реформ. З...

У Сполучених Штатах зазначають, що перші кроки Володимира Зеленського як українського президента дають надію, що у майбутньому він продемонструє свою незалежність від олігархів та продовжить втілення складних реформ.

З такими переконанням виступили екс-директор ЦРУ, а також командувач Центрального командування США Девід Петреус та колишній посол США в Україні Джон Гербст, повідомляє видання The Hill.

“Перші призначення нового Президента (України Володимира Зеленського — ред) дають надію на те, що реформи, яких прагне (український — ред) народ, нарешті реалізують. Безумовно, існує певне занепокоєння з приводу призначення нового голови офісу президента, який раніше працював на одного з найвідоміших олігархів країни, але Президент Володимир Зеленський матиме широкі можливості продемонструвати свою незалежність”, — зазначається в джерелі.

“Інший великий виклик Зеленському — мати справу з Кремлем, та відсутність у нього (політичного — ред) досвіду, що і буде використовувати екс-полковник КДБ Володимир Путін, якого цьому навчали”, — наголосили експерти.

“Будучи нещодавно обраним Президентом, він спритно відреагував на першу провокацію Путіна щодо видачі російських паспортів українським громадянам на підконтрольній Кремлю території Донбасу на сході України”, — наголошують Гербст і Петреус.

Материалы по теме: