Суд розблокував конкурс на обрання голови митної служби

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України. Відповідно до рішення суду, підстав для блокування та призупинення проведення конкурсу наразі немає. «Перепони для продовження відбору кандидата на посаду голови Державної митної служби усунено....

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Відповідно до рішення суду, підстав для блокування та призупинення проведення конкурсу наразі немає.

«Перепони для продовження відбору кандидата на посаду голови Державної митної служби усунено. Наступний крок — НАДС має зібратися і ухвалити рішення про подальший перебіг процедури», — йдеться у повідомлення.

Результати попередніх етапів конкурсу на голову Митної служби не скасували, наразі на посаду голови ДМС претендують три кандидати, зокрема проректор з навчальної роботи Університету митної справи та фінансів Євген Гармаш.

Наразі має відбутися ще один етап конкурсу, за результатами якого мають обрати майбутнього голову ДМС. Саме проведення останнього етапу 17 квітня заблокували у судах, унеможлививши реформу ДФС та її розділення на митну та податкову служби.

Раніше стало відомо, що суд призупинив конкурс на обрання голови ДМС. У Мінфіні заявили, що призупинення конкурсу не скасує його проміжних результатів.

Материалы по теме: