Суд арештував зерновий термінал Коломойського

Печерський провадження районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури у рамках кримінального по 19 млрд грн рефінансування НБУ для «Приватбанку». Накладено  арешт на морський перегрузочно-складської зерновий комплекс «Бориваж» в Одеській...

Печерський провадження районний суд Києва задовольнив клопотання Генпрокуратури у рамках кримінального по 19 млрд грн рефінансування НБУ для «Приватбанку».

Накладено  арешт на морський перегрузочно-складської зерновий комплекс «Бориваж» в Одеській області, який належить компанії «Агротермінал Логістик». Про це йдеться в рішенні суду від 7 вересня. В судових матеріалах йдеться, що від 1 серпня зазначене майно було визнано речовим доказом у справі. На думку слідства, майно могли придбати в результаті вчинення кримінального злочину. Тому прокурор звернувся до суду з клопотанням про накладення арешту для недопущення його відчуження.


Заступник глави НБУ Катерина Рожкова повідомляла, що в заставі по рефінансу для Приватбанку перебували зерновий термінал «Бориваж», «Ерлан», туристичний комплекс «Буковель», особисті поруки Ігоря Коломойського, нерухомість, літаки, вагони, стадіон.

pl.com.ua

Материалы по теме: