Суд арештував рахунки одразу трьох компаній українського цукрового гіганта

Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна наклав арешт на рахунки компаній, що входять в агрохолдинг Астарта...

Печерський районний суд Києва за клопотанням прокурора департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дениса Ковіна наклав арешт на рахунки компаній, що входять в агрохолдинг Астарта – Цукорагропром, Хмельницьке та Волочиськ-Агро в ІНГ Банку.

Відповідну ухвалу суд прийняв 30 серпня, а клопотання прокуратура подала в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні від 7 червня цього року у зв’язку з підозрами в ухиленні від податків, передає агентство Інтерфакс-Україна .

У документі зазначено, що службові особи Цукорагропром в 2016-2017 роках поставили п’ятьом підприємствам Астарти, у числі яких два зазначених вище, 85 тис. тонн рідкого технічного аміаку на 715 млн грн, проте інші подробиці справи відсутні.

Відповідно до визначення суду, підприємствам надано можливість сплачувати з арештованих рахунків податки і заробітну плату.

Нагадаємо, що напередодні Генпрокуратура провела обшук в головному офісі найбільшого цукровиробника Астарта-Київ.

Відзначимо, що у 2016 році чистий прибуток компанії зріс у 5,2 рази в порівнянні з 2015 роком – до €83 млн, консолідована виручка – на 17%, до €360 млн.


Агропромхолдінг Астарта – найбільший виробник цукру в Україні з часткою виробництва близько 25%. Земельний банк якого становить 245 тис. га. Також компанія займається виробництвом молока та переробкою сої.

Компанія здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях.

Найбільшими акціонерами Астарти є бізнесмен Віктор Іванчик і міжнародна фінансова група Fairfax Financial Holdings Limited, акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі.

biz.nv.ua

Материалы по теме: