Субсидії в Україні: які зміни очікують малозабезпечених українців

Наступного року Кабінет міністрів України розпочинає процес монетизації субсидій малозабезпеченим верствам населення. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. За словами Гройсмана, субсидію має отримувати лише той, кому вона реально...

Наступного року Кабінет міністрів України розпочинає процес монетизації субсидій малозабезпеченим верствам населення. Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами Гройсмана, субсидію має отримувати лише той, кому вона реально потрібна. Й монетизація субсидій дозволить підвищити адресність державної допомоги, унеможливить зловживання і поліпшить прозорість процесу надання соціальної допомоги, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Depo.ua.

“З 1 січня ми повинні провести монетизацію субсидій. Люди отримають кошти і будуть самі за ці кошти оплачувати комунальні послуги. Ситуація буде прозорою, ефективною та адресною”, – вважає він.

Гройсман уточнив також, що розмір державної допомоги безпосередньо прив’язаний до рівня зростання української економіки.

Материалы по теме: