Справа Майдану: екс-прокурора та слідчу обвинувачують у скоєнні злочину

Про це повідомляє прес-служба Білопільського райсуду. Колишній прокурор обвинувачується в тому, що своїми умисними діями, які полягали в притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинуватих Т.О., Т.Ю. і 28...

Про це повідомляє прес-служба Білопільського райсуду.

Колишній прокурор обвинувачується в тому, що своїми умисними діями, які полягали в притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинуватих Т.О., Т.Ю. і 28 січня 2014 року завідомо невинуватого К. до кримінальної відповідальності, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, а також поєднаному з іншою фальсифікацією, вчинив злочин, передбачений частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

А колишня слідча своїми діями, які полягали у притягненні 27 січня 2014 року завідомо невинного Т. до кримінальної відповідальності, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні тяжкого злочину, вчинила злочин, передбачений частиною 2 статті 372 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Святошинський районний суд Києва 19 березня проводив судове засідання по кримінальному провадженню «Вбивства людей 20 лютого 2014 року під час Євромайдану» (єдиний унікальний номер справи 759/3498/15-к)».

Також нам стало відомо про розгляд судом справи щодо участі у розгоні Майдана генерала Володимира Гриняка.

Материалы по теме: