Слідчі ГПУ оголосили підозру детективу НАБУ, який «Згорнув» справу про розкрадання в оборонці

Про це заявив Генпрокурор України Юрій Луценко. “Вчора заступник генпрокурора Анжела Стрижевська оголосила підозру детективу НАБУ Завгороднему, який розслідував цю справу [про розкрадання в Укроборонпромі з 2016 року. Який мав...

Про це заявив Генпрокурор України Юрій Луценко.

“Вчора заступник генпрокурора Анжела Стрижевська оголосила підозру детективу НАБУ Завгороднему, який розслідував цю справу [про розкрадання в Укроборонпромі з 2016 року. Який мав усі докази розкрадань, який замовив експертизу. І, як говориться у підозрі, “ймовірно за вказівкою свого невстановленого на даний момент слідства керівництва” вирішив згорнути цю справу, відкликавши її з експертизи, хоча вам усі підстави її завершити та вийти на той результат, на який сьогодні війшла ДБР, САП без НАБУ”, – повідомив Генпрокурор.

“Тому він отримав підозру. Далі будемо працювати, щоб з’ясувати, чи це була його самостійна ініціатива чи він виконував вказівку свого керівництва”, – уточнив він.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднила масштабне розслідування

Схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор “Укроборонпрому” Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень.

НАБУ порушило кримінальну справу про розкрадання в “Укроборонпромі”

 Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а

Зазначаємо, що Порошенко звільнив Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО

Материалы по теме: