“Скромний” Ляшко прикупив землі під Києвом на 300 тисяч

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко придбав п’ять соток землі в Обухівському районі Київської області. Заплатив депутат заслуженому економісту України і колишньому керівнику головного контрольно-ревізійного управління Адміністрації президента Кучми Валентину...

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко придбав п’ять соток землі в Обухівському районі Київської області.

Заплатив депутат заслуженому економісту України і колишньому керівнику головного контрольно-ревізійного управління Адміністрації президента Кучми Валентину Савицькому 300 тисяч гривень, передає “Народна Правда”.

Голова Радикальної партії живе у будинку за 15 млн. гривень в Козині Обухівського району під Києвом. На банківських рахунках має понад 2,3 млн. гривень і 700 тисяч доларів. Ще 30 тисяч доларів, 70 тисяч євро і 400 тисяч гривень у нього є готівкою.

Цивільна дружина політика Росита Сайранен готівкою мала 500 тисяч гривень, 30 тисяч доларів і 20 тисяч євро. Ляшко задекларував дві квартири в столиці. Має автомобіль “Тойота”, а у цивільної дружини – “Мазда”.

Нагадаємо, протягом останнього року нардеп і лідер РПЛ Олег Ляшко разом з дружиною придбав нерухомості на 20 мільйонів гривень.

У той же час Ляшко задекларував 15,91 млн грн доходу від продажу Олександру Риженкову квартири з гаражем в елітній столичній новобудові.

Додамо, що селище Козин під Києвом – одне з найвідоміших і елітних місць проживання українських багатіїв. У переліку власників нерухомості і землі тут можна знайти чимало цікавих прізвищ.

Крім того, лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко порівняв себе з колишнім британським прем’єр-міністром Уїнстоном Черчиллем. Також політик зазначив, що йому не обов’язково стати президентом у 2019 році. Очолити країну Ляшко має намір “з Божою допомогою і коли вирішить український народ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Детективы НАБУ получили доступ к документам касающимся украденого Олегом Ляшко леса

Материалы по теме: