Скандал з технікою Apple в Україні – скільки насправді у нас контрафактних iPhone та iPad

В Україні справді є проблема з «сірим» імпортом продукції Apple. При цьому контрафактних товарів американської компанії становить близько половини від усієї продукції Apple в Україні. Про це каже керівник...

В Україні справді є проблема з «сірим» імпортом продукції Apple. При цьому контрафактних товарів американської компанії становить близько половини від усієї продукції Apple в Україні.

Про це каже керівник напрямку ритейл офіційного дистриб’ютора техніки Apple – компанії «Асбіс-Україна» Віталій Мельниченко, пише портал Retailers.

«За нашими оцінками, «сірий» імпорт становить близько 50%», – каже Мельниченко.

При цьому інші гравці ринку побутової техніки та електроніки називають цифру у 70%. А от співвласник мережі «Фокстрот» Валерій Маковецький вважає, частка сірої продукції Apple становить 90%.

Більше того, керівник мережі електроніки Brain Тарас Мазур каже, що в Україні близько 90% ринку «грішить» неофіційними товаром.

«Ті ритейлери, які працюють «по-білому» мають досить низькі позиції на ринку. Коли товар ввезений в країну нелегально, продавець може собі дозволити різні знижки та акції – це приваблює клієнтів. Так на деяких ресурсах той же iPhone можна знайти на 20% дешевше», – пояснив Мазур.

Нагадаємо, Чечоткін раніше заявив, що в асортименті магазину Rozetka зникла уся продукція виробництва Apple, бо вся техніка Apple надходить в Україну не офіційно.

Що таке контрафактний товар? Це продукція, ввезення або вивіз якої на митну територію країни призводить до порушення прав власника. За контрафакт є порушенням Митного кодексу України

Джерело: 24 Канал

Материалы по теме: