Сенсаційний винахід: створено автомобіль працюючий на солоній воді! – Ігор Мізрах

NanoFlowcell – європейська компанія, яка стала першопрохідцем у створені сенсаційних розробок першого в світі електричного автомобіля, який замість палива використовує солону воду. Наразі автомобілю Quant e-Sportlimousine офіційно дозволено пересуватися...

NanoFlowcell – європейська компанія, яка стала першопрохідцем у створені сенсаційних розробок першого в світі електричного автомобіля, який замість палива використовує солону воду.

Наразі автомобілю Quant e-Sportlimousine офіційно дозволено пересуватися по дорогах загального призначення в Німеччині, а компанія NanoFlowcell вже отримала дозвіл і готується випробувати своє творіння на великих дорогах.

Згідно з наявною інформацією, автомобіль Quant e-Sportlimousine може розганятися до 100 кілометрів на годину за 2,8 секунди.

На самісінькій солоній воді автомобіль здатний пройти до 600 кілометрів. Але звичайно таку автівку не заправиш будь-якою солоною водою, з моря або океану. У спеціальному реакторі автомобіля виробляється два розчини солей різних металів, які виступають у якості електроліту, та окремо подаються у якостіпалива.

«Шлях перетворень від досвідченого зразка до серійного автомобіля, якому дозволено пересуватися по дорогах у всьому світі, дуже важкий і довгий.

Наша компанія, незважаючи на те, що вона зараз є дуже маленькою компанією, має твердий намір пройти цей шлях від початку до кінця, дозволивши технології, яку ми розробили, в майбутньому працювати на благо всього людства. А зараз ми знаходимося тільки на самому початку нашого шляху»

Нунсіо ла Веккья член компанії NanoFlowcell

Автомобіль вважається найекологічно чистішим з усіх існуючих. Він не використовує ні дорогоцінних металів, ні рідкоземельних елементів.

Компанія NanoFlowcell тісно співпрвцює з фахівцями компанії Bosch Engineering, тож разом вони створюють усі електрохімічні технології і паливні елементи.

Головним планом на майбутнє компанія NanoFlowcell вважає створення ще чотирьох дослідних зразків автомобілів Quant e-Sportlimousine, які візьмуть участь в програмі випробувань. Очікується, що в ході програми електрохімічні технології будуть доопрацьовані до комерційного рівня.

Ігор Мізрах ексклюзивно для журналу РЕЙТИНГ

Материалы по теме:

 • Мізрах Ігор: Не хлібом єдиним

  Україна – країна найродючіших земель у світі, де хліб, після тяжкої державної історії з голодоморами, війнами та революціями, підноситься до статусу «святого». Україна завжди славилася борошняними продуктами, смачним хлібом,...
 • Игорь Мизрах: «Trick or treat — или наш ли праздник Хэллоуин?»

  «Это Хэллоуин!» – поют в знаменитом мультфильме Тима Бартона «Кошмар перед Рождеством» нечистые силы. Что же это за праздник такой и почему его представляют именно нечистые силы? И такие...
 • Осторожно грипп!

  Какие вакцины помогут уберечься от гриппа? Кому они противопоказаны? Сколько прививок нужно делать? – самые популярные вопросы, с которыми сталкиваются специалисты, как только солнце перестает быть таким теплом, как...
 • 5 запахів, які здатні зцілювати людину

  Вчені з давніх-давен вивчали багато запахів та проводили дослідження з приводу, які запахи можуть зцілити людину, якщо вона захворіла. Ми вам розповімо, до чого прийшли вчені та як можна...