Саакашвілі судитиме скандально відома Лариса Цокол

Справу Міхеіла Саакашвілі у Печерському судді розглядатиме скандально відома суддя Лариса Цокол. До своєї участі у справі Саакашвілі суддя Печерського суду Лариса Цокол раніше мала відношення до не менш...

Справу Міхеіла Саакашвілі у Печерському судді розглядатиме скандально відома суддя Лариса Цокол.

До своєї участі у справі Саакашвілі суддя Печерського суду Лариса Цокол раніше мала відношення до не менш резонансних процесів.

Зокрема, після першого арешту Геннадія Корбана суддя Лариса Цокол прийняла рішення звільнити його з-під варти, обравши запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном на два місяці. Однак, Генеральна прокуратура спробувала оскаржити це рішення. У прокуратурі стверджували, що “запобіжний захід не відповідає заявленим ризиків, передбачених ст. 177 КПК України, не забезпечить належну процесуальну поведінку підозрюваного

Також, вона була однією з суддів над народним депутатом Ігорем Мосійчуком, але його адвокати домоглися її відводу. За час ув’язнення Ігоря Мосійчука його справу розглядали більше 10 суддів Печерського суду.

Суддя Лариса Цокол, фото – УНІАН

У Печерському суді Києва розглядають найрезонансніші процеси країни. Саме ім’я Лариса Цокол з’являлося в новинах через ряд процесів.

У 2015 вона не взяла під варту “діамантового” прокурора Олександра Корнійця, хоч той і не виплатив заставу.

У 2010 взяла самовідвід у слуханні скарги про відмову в порушенні кримінальної справи щодо Леоніда Кучми та Володимира Литвина за скаргою представника Мирослави Гонгадзе Валентини Теличенко.

У 2005 продовжила термін затримання екс-губернатора Харківської області Євгена Кушнарьова на 10 діб.

У 2004 році скасувала постанову Управління з розслідування особливо тяжких справ ГПУ про порушення кримінальної справи відносно Олексія Пукача, якого звинувачували у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

АНТИКОР

Материалы по теме: