Рубан готував збройний напад на Верховну Раду – Мосійчук

Підозрюваний у підготовці теракту лідер “Офіцерського корпусу” Володимир Рубан вів переговори з українськими військовими, які повинні були скоїти напад на Верховну Раду. Народний депутат Ігор Мосійчук пише у Facebook, що йому про це відомо...

Підозрюваний у підготовці теракту лідер “Офіцерського корпусу” Володимир Рубан вів переговори з українськими військовими, які повинні були скоїти напад на Верховну Раду.

Народний депутат Ігор Мосійчук пише у Facebook, що йому про це відомо з достовірних джерел у спецслужбах.

“Розслідується як мінімум дві спроби збройної атаки на український парламент, в тому числі і під час перебування там вищих посадових осіб української держави”, – написав він.

Мосійчук припускає, що незабаром СБУ оприлюднить більше фактажу у справі Рубана.

“Не виключаю, що частина військових, яких Рубан намовляв організувати збройний напад на український парламент, повідомили про його злочинний намір українським спецслужбам, що дало можливість не тільки запобігти теракту, а й докладно задокументувати злочинні дії”, – додав Мосійчук.

Слідство встановило, що Володимир Рубан неодноразово переправляв зброю з окупованих територій Донбасу в Україну. Про це повідомила СБУ, підтвердивши свої слова оперативним відео.

gazeta.ua

Материалы по теме: