Росія перекидає на Донбас новітнє озброєння – офіцер ЗСУ

За останніми даними, зараз до лінії розмежування росіяни підвезли багато нової і важкої техніки. Росія тримає фейкові республіки “ЛДНР” на відстані і використовує як полігон для випробування своїх нових...

За останніми даними, зараз до лінії розмежування росіяни підвезли багато нової і важкої техніки.

Росія тримає фейкові республіки “ЛДНР” на відстані і використовує як полігон для випробування своїх нових боєприпасів, техніки та озброєння. Про це заявив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан Штірліц в інтерв’ю “Обозревателю”. “Доказів цьому – тисячі. Останнє випробування нової реактивної системи, реактивного снаряда, якого у нас немає на озброєнні”, – говорить офіцер.

Як повідомляє український військовий, за останніми даними, зараз до лінії розмежування росіяни підвезли багато нової і важкої техніки. “Як нам повідомляють, це – для проведення навчань. Та й на настання це не схоже. Але все одно нам потрібно готуватися – тому що під виглядом цих навчань ворог може займати вигідні для можливого настання позиції”, – розповів боєць ЗСУ. Офіцер підкреслює, що в умовах гібридної війни Росія може приймати неадекватні рішення, але ЗСУ готові завдати удар у відповідь. “Чим більше вони сюди техніки сюди пришлють, тим більше ми її спалимо”, – заявив він.

unian.ua

Материалы по теме: