Проти депутата-власника 63-х квартир відкрили кримінальну справу

Гіпертрофовані статки виявили у депутата від БПП Чернівецька прокуратура відкрила справу щодо Ромео Скрипи – депутата Чернівецької міськради від БПП. Підставою для старту провадження стали прихований бізнес і далека...

Гіпертрофовані статки виявили у депутата від БПП

Чернівецька прокуратура відкрила справу щодо Ромео Скрипи – депутата Чернівецької міськради від БПП. Підставою для старту провадження стали прихований бізнес і далека від реальності вартість авто. Про це повідомляє Bihus.Info.

У виданні нагадують, що депутат Чернівецької міськради Ромео Скрипа став відомим через те, що за рік поповнив свою декларацію 63-ма квартирами. Представник фракції БПП Солідарність в один день придбав 31 квартиру, шість машиномісць та два нежитлових приміщення. А трохи згодом купив ще 32 квартири.

Тим часом кримінальну справу депутат отримав через інший «сюрприз» у декларації – BMW X6, яку його дружина придбала за 45 тисяч гривень, у той час як ціна за таку модель на ринку складає від 38 до 46 тис доларів США.

Крім того, у декларації Ромео Скрипи відсутня інформація про доходи від компанії ТОВ «БУД.ІН.КОМ» (в якій Скрипа має внеском до статутного капіталу) і ТОВ «Мед Палас», де його дружина є керівником і співзасновником із внеском у півмільйона гривень.

Наразі щодо Скрипи розпочали розслідування за статтею 366-1 «Декларування недостовірної інформації».

glavcom.ua

Материалы по теме: