Пропусти Раду через фільтр: рух «Чесно» оцінив доброчесність народних депутатів VIII скликання

Про це повідомляє прес-служба руху “Чесно”. Рух “Чесно” проаналізував роботу народних депутатів України за шістьма критеріями Аналіз майже восьмирічної роботи депутатів допоможе виборцю оцінити, наскільки він чи вона були...

Про це повідомляє прес-служба руху “Чесно”.

Рух “Чесно” проаналізував роботу народних депутатів України за шістьма критеріями

Аналіз майже восьмирічної роботи депутатів допоможе виборцю оцінити, наскільки він чи вона були доброчесними, йдеться у повідомленні.

Діяльність нардепів вивчали та оцінювали за 6 критеріями:

  • прогульництво засідань у Раді;
  • кнопкодавство;
  • підтримка політичних реформ;
  • антидемократичність;
  • фігурування в антикорупційних розслідуваннях;
  • гречкосійство.

Наголошується, що індекс по негативним індикаторам складається так: чим вищий бал тим гірше. Кожен критерій: це +1 бал, за винятком політичних реформ, який відмінусовує 1 бал.

Тож, рейтинг доброчесні народних депутатів виглядає так.

Найменш доброчесними нардепами, за версією руху “Чесно”, є: Максим Єфімов, Олександр Третьяков, Олег Недава (БПП “Солідарність”), Ярослав Москаленко, Анатолій Гіршфельд, Олесь Довгий (“Воля народу”), Антон Яценко, Антон Кіссе, Володимир Зубик (“Відродження”) і Олександр Нечаєв (“Опозиційний блок”).

Серед 10 найбільш доброчесних народних обранців опинились 5 членів фракції “Самопоміч”, по одному члену “Батьківщини” і БПП “Солідарність” та троє позафракційних депутатів.

Зазначається, що рейтинг та критерії, складені рухом “Чесно”, є рекомендаційними для виборців і покликані допомогти українцям зробити поінформований вибір під час голосування.

Материалы по теме: