Прокуратура перевірять 50 тисяч людей, які отримали українське громадянство

Провадження проти першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової продовжує розслідуватися. Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ. “Оскільки ми втратили оперативну складову, зараз йдемо слідчим шляхом. Це набагато складніше,...

Провадження проти першої заступниці голови Державної міграційної служби Діни Пімахової продовжує розслідуватися.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

“Оскільки ми втратили оперативну складову, зараз йдемо слідчим шляхом. Це набагато складніше, і не факт, що ми установимо всі структурні елементи. Ми будемо аналізувати базу тих 50 тисяч громадян, які отримали за останні роки громадянство України. Будемо з’ясовувати його правомірність по кожній особі”, – розповів заступник голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Володимир Кривенко.

“Мета була не лише розкрити злочинну діяльність Пімахової. Пімахова стояла на верхівці цієї піраміди. Але цілий ряд структур – за нашими даними 4-5 елементів у різних органах: правоохоронних, державних, судових – сприяли незаконному отриманню громадянства України громадянами інших держав”, – додав Кривенко.

Кривенко також уточнив, що на даний час збираються всі необхідні дані. “Як тільки будуть усі підстави – підозру буде оголошено”, – підкреслив він.

Материалы по теме: