Призначили нових членів Наглядової ради НСТУ

Про це повідомляє пресслужба регулятора. 11 липня на засіданні Національна рада внесла зміни до складу Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». “Новими членами Наглядової ради стали Катерина Дулапчій і...

Про це повідомляє пресслужба регулятора.

11 липня на засіданні Національна рада внесла зміни до складу Наглядової ради ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».

“Новими членами Наглядової ради стали Катерина Дулапчій і Оксана Миронова. Зі складу Наглядової ради виведено Сергія Тарана”, – йдеться в повідомленні.

Регулятором було враховано подання депутатської групи ВР «Воля народу» і депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», а також заяву члена Наглядової ради ПАТ «НСТУ» Сергія Тарана про складання своїх повноважень за власним бажанням.

Кандидатура Дулапчій була запропонована депутатською групою «Воля народу».

7 червня до Нацради надіслали заяву Сергія Тарана, делегованого до Наглядової ради суспільного мовника депутатською фракцією партії «Блок Петра Порошенка», в якій повідомив про підстави для припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ, оскільки його обрано членом президії центральної ради політичної партії «Європейська солідарність».

Материалы по теме: