Порошенко взявся погрожувати українцям після вигуків “Ганьба!”: “Наступного разу по пиці отримаєте”

“Людині потрібна термінова допомога лікаря” Партія “Європейська солідарність” на чолі з її лідером Петром Порошенком зараз роз’їжджає країною й агітує виборців. Так, нещодавно колишній президент України відвідав Хмельницький, де його зустріли...

“Людині потрібна термінова допомога лікаря”

Партія “Європейська солідарність” на чолі з її лідером Петром Порошенком зараз роз’їжджає країною й агітує виборців. Так, нещодавно колишній президент України відвідав Хмельницький, де його зустріли вигуками “Ганьба!” Петро Порошенко своєрідно відреагував на таке вітання українців.

Відповідний допис на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Facebook розмістив блогер Михайло Шнайдер.

Друзі, йому терміново потрібна кваліфікована допомога“, – підписав відео Шнайдер.

На відео п’ятий президент України Петро Порошенко сказав: “Легко говорити “Ганьба, ганьба”. Наступного разу по пиці получите, бо добро має бути з кулаками“.

Українці різко відреагували на відео й прокоментували його. Користувачі мережі погодилися зі Шнайдером і написали, що “людині потрібна термінова допомога лікаря”.

Народний депутат Олександр Онищенко на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував відео, як українці прийняли Петра Порошенка у Хмельницькому. “Петру Олексійовичу влаштували “Ганьбу!”, у, як він любить казати, “фантастичному” Хмельницькому“, – іронічно прокоментував відеозапис Онищенко.

Користувачі соціальної мережі не висловили співчуття п’ятому президенту України. “Зустріч гідна Порошенка, шкода тільки, що не побили”, “Як це прекрасно”, “Яке задоволення”, “Хороша атмосфера”, Ось вона – народна любов”, – написали українців в коментарях.

Візит керівника “Європейської солідарності” в Хмельницьку область розпочався 4 липня. Порошенко і його однопартійці побували в селищах Меджибіж, Ярмолинцях, містах Дунаївцях, Кам’янці-Подільському та Хмельницькому.

Зазначимо, що в України зараз активно триває політична агітація перед достроковими виборами до Верховної Ради. Вони повинні відбутися 21 липня. Зараз кожна з партій, які балотуються до парламенту всіляко агітують виборців проголосувати саме за них.

Нагадаємо, що у Зеленського пояснили істерику Порошенка з Майданом: “Зовсім за д*білів вважаєте?”

Як повідомляв портал Знай.uа, Порошенко готує державний переворот? Експрезидент скликає Майдан, вже виставив ультиматум Зеленському.

Також портал Знай.uа писав, що Пальчевський вибухнув гнівом через жадібність Порошенка: “Потрібно роздати все”.

znaj.ua

Материалы по теме: