Порада китайського мільярдера Чжао Донга: На біткоїн чекає революційний поворот

Китайський мільярдер Чжао Донг заявив, що зараз настав найкращий період для придбання біткоїну, повідомляє видання Forbes. Він передбачав, що до 2021 року ціна біткоїна може досягнути $50 тис. за монету....

Китайський мільярдер Чжао Донг заявив, що зараз настав найкращий період для придбання біткоїну, повідомляє видання Forbes.

Він передбачав, що до 2021 року ціна біткоїна може досягнути $50 тис. за монету. “Якщо ми з вами віримо в майбутнє біткоїна, краще триматися якомога довше, коли нікому немає діла”, – сказав Чжао. Курс біткоїну за 14 місяців втратив 80% вартості.

Bitmain Technologies, що базується в Пекіні тепер видобуває більше половини біткоїну в світі.

  • Криптовалюта – віртуальні “гроші”. Для випуску, регуляції і перевірки перекладів використовують технології шифрування. Не визнана в більшості країн світу.
  • Біткоїн – найпопулярніша криптовалюта. Створена в 2008 році (в період світової фінансової кризи).

Як повідомляють джерела, венчурний інвестор Тім Дрейпер впевнений, що курс біткоїну досягне 250 тисяч доларів до 2022 року.Голова Комісії з термінової біржової торгівлі США (CFTC) Крістофер Джанкарло заявив, що у криптовалют є майбутнє, але конкуренцію долару і твердій валюті вони не складуть.

Материалы по теме: