Польща вимагатиме збереження санкцій проти Росії

Про це в ефірі польського телеканалу заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович. “Видно певне незадоволення в Західній Європі, оскільки Росія з того, що ми читаємо, не дотримується певних зобов’язань....

Про це в ефірі польського телеканалу заявив глава МЗС Польщі Яцек Чапутович.

“Видно певне незадоволення в Західній Європі, оскільки Росія з того, що ми читаємо, не дотримується певних зобов’язань. Ми вважаємо, що вона повинна дотримуватися певних стандартів Ради Європи і вимагатимемо збереження санкцій та дотримання цих стандартів”,- запевнив Чапутович.

Він зазначив, що Польща була однією з тих, які на засіданні Комітету міністрів Ради Європи 17 травня підтримали декларацію, яка дала змогу наприкінці червня на засіданні ПАРЄ відновити повноваження російської делегації. У травневій декларації КМРЄ немає згадки про Росію, а йдеться про “певні правила”.

“Не йдеться про членство Росії в Раді Європи, адже цього ніхто не ставить під сумнів. Йдеться про відновлення прав щодо участі в ПАРЄ російських парламентаріїв. Це рішення було прийнято парламентаріями (ПАРЄ – ред.)”, – говорить глава польської дипломатії.

Материалы по теме: