Поліції Києва дозволили без причин зупиняти авто для догляду

У столиці та області значно збільшиться кількість патрулів силовиків. Поліція і Нацгвардія переведені на посилення режим несення служби. Спільно з кінологами вони будуть відпрацьовувати дороги, залізничні і автовокзали, аеропорти,...

У столиці та області значно збільшиться кількість патрулів силовиків. Поліція і Нацгвардія переведені на посилення режим несення служби.

Спільно з кінологами вони будуть відпрацьовувати дороги, залізничні і автовокзали, аеропорти, місця масового скупчення людей.

«Посилений варіант несення служби запроваджується у зв’язку з ускладненням оперативної обстановки, зумовленої здійсненням низки резонансних тяжких і особливо тяжких злочинів з використанням зброї та вибухівки. Зокрема, здійснення терористичного акту 25 жовтня, коли загинули дві людини, а троє отримали поранення; 30 жовтня – замах на вбивство Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої т. д.», – заявив прес-секретар Нацполіції Ярослав Тракало.

За його даними, буде залучено особовий склад усіх підрозділів Нацполіції, а також Національної гвардії.

«Співробітники поліції можуть просити пред’явити документи для ідентифікації особи і проводити поверхневий огляд громадян і власників транспортних засобів – на предмет виявлення заборонених предметів. Такі заходи спрямовані виключно на забезпечення безпеки всіх законослухняних громадян!», – зазначив Тракало.

Материалы по теме: