Погода в Україні на суботу: снігопади і ожеледиця

У столиці обіцяють вдень до +1 В суботу 8 грудня в Києві буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, слабка ожеледь, на дорогах...

У столиці обіцяють вдень до +1

В суботу 8 грудня в Києві буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4…-6 градусів, вдень -1…+1 градус.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі мокрий сніг з дощем, вдень дощ, місцями ожеледь, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2…-4 градуси, вдень 0…+6 градусів.

У Карпатах вночі сніг, вдень мокрий сніг з дощем, температура вночі -2…-7 градусів, удень +2…-3 градуси.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4…-6 градусів, у Сумській області до -11 градусів, вдень -4…+2 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень невеликий мокрий сніг з дощем, місцями ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південний, 5-10 м/с.Температура повітря вночі -3…-8 градусів, у Полтавській області до -10 градусів, удень +2…-4 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3…-10 градусів, удень +1…-4 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південний, 5-10 м/с.Температура повітря вночі -1…-7 градусів, вдень +1…+7 градусів, у Запорізькій області -2…+3 градуси.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1…-6 градусів, вдень +1…+6 градусів.

glavcom.ua

Материалы по теме: