Підставні «донори» партії Тимошенко пов’язані з «газовою справою» Онищенка

Журналісти з’ясували, що «донори», які фігурували у розслідуванні про підставну мережу фінансування партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, пов’язані з так званою «газовою справою» депута-втікача Олександра Онищенка. Більшість людей, які нібито пожертвували...

Журналісти з’ясували, що «донори», які фігурували у розслідуванні про підставну мережу фінансування партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко, пов’язані з так званою «газовою справою» депута-втікача Олександра Онищенка.

Більшість людей, які нібито пожертвували партії Тимошенко по 148-149 тисяч гривень, або не знали, що їхні персональні дані використовували для проведення таких платежів, або знали, проте не володіли такими статками. Загалом у 2018 році «Батьківщина» отримала від фізичних та юридичних осіб понад 150 млн гривень, зазначають журналісти.

Однією з «донорів», які фінансували «Батьківщину» стала касирка супермаркету Наталка Зубар, вона значиться бенефіціаром двох київських компаній зі статутними капіталами по 50 млн гривень у кожній.

Одна з цих компаній вивела на Олександра Канцелярука, який, є одним з реалізаторів так званої «газової справи» Онищенка.

Ще один «донор» Михайло Вермана, який минулого року нібито перерахував «Батьківщині» понад мільйон гривень, є власником компанії «Арт-Ельм», яка також фігурує у «газовій справі». На сьогоднішній день компанія припинила існування, однак остання адреса її реєстрації збігається з пропискою компаній Канцелярука.

Материалы по теме: