ПІДГОТУВАЛИ НОВЕ ОБВИНУВАЧЕННЯ ДЛЯ ТРУХАНОВА – САП

Про це повідомив чільник САП на засіданні парламентського комітету. Нове обвинувачення підготовано для міськголови Одеси Геннадія Труханова. Документ має підписати антикорупційний прокурор Назар Холодницький. Холодницький заявив, що справу Труханова...

Про це повідомив чільник САП на засіданні парламентського комітету.

Нове обвинувачення підготовано для міськголови Одеси Геннадія Труханова. Документ має підписати антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

Холодницький заявив, що справу Труханова “блискавично” розглядають в Одеському суді, а прокурори САП не з’являлися на засідання, бо працювали над зміною обвинувачення, а це – понад 400 сторінок.

Тому він додав, що потребує часу для детального опрацювання:

“Вчора (23 квітня – 5.UA) мені поклали на стіл цей проект зміни обвинувачення. Наголошую, він нараховує, з усіма додатками, близько 400 аркушів. Плюс 100 годин аудіозаписів, які прокуратура надає на підтвердження своєї позиції в суді. Наголошую, жоден з прокурорів, ані керівник САП, не буде ні в кого – ані в детективів НАБУ, ні в генерального прокурора, ні в стороні захисту – не буде статистами, які просто ставлять свої автографи. Для того, щоби затвердити чи не затвердити цю зміну обвинувачення – мені потрібен час”.

Материалы по теме: