Перевірте гаманці: українців попередили про неймовірний сплеск підробок

Під час урочистих заходів правоохоронці затримали трьох порушників, повідомив начальник поліції міста Києва Андрій Крищенко. Це при тому, що, за попередніми підрахунками, в урочистостях взяли участь близько 50 тисяч громадян. Так один...

Під час урочистих заходів правоохоронці затримали трьох порушників, повідомив начальник поліції міста Києва Андрій Крищенко. Це при тому, що, за попередніми підрахунками, в урочистостях взяли участь близько 50 тисяч громадян.

Так один чоловік виліз на металеву конструкцію під час промови президента, відмовлявся спускатися та заявляв, що у нього є граната. Попередньо, чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. Згодом порушник упав з конструкції та був затриманий правоохоронцями.

«На нього складено два адмінпротоколи, але ніяких заборонених речей, про які він говорив, при ньому не було. Ще дві особи були затримані у пунктах перевірки з речовиною, схожою на канабіс»,– розповів Крищенко.

“Поліцейські продовжують нести службу з охорони громадського порядку під час святкування Дня Незалежності. Загалом задіяні до 2 тисяч правоохоронців”, – резюмував голова.

Материалы по теме: