Передану Генпрокуратурі ділянку в центрі столиці забудують друг Богдана і людина Медведчука

На території заводу “Арсенал”, на ділянці переданій у користування Генеральній прокуратурі під промисловість, збудують житловий будинок компанії, пов’язані з другом глави АП Андрієм Богданом та кандидатом у депутати ВР...

На території заводу “Арсенал”, на ділянці переданій у користування Генеральній прокуратурі під промисловість, збудують житловий будинок компанії, пов’язані з другом глави АП Андрієм Богданом та кандидатом у депутати ВР від партії “Опозиційна платформа – За життя”.

Про це свідчать документи на будівництво, розміщені на сайті майбутнього ЖК “Philadelphia Concept House”, що фактично буде знаходитися на Кловському узвозі.

Згідно з експертним звітом, виконаним за замовлення “Оболоньторгстандарту” буде збудовано 17-поверхову будівлю на 65 квартир у березні цього року.

Компанії пов’язані із Андрієм Вавришем – це заступник директора Департаменту містобудування КМДА, а зараз – засновник і CEO компанії SAGA Development, друг глави АП Андрія Богдана, а також – зі скандальним екс-чиновником Дмитром Ісаєнком

Він зараз балотується до парламенту за списками партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука. З Ісаєнком пов’язують групу будівельних компаній Perfect Group.

Засновниками ТОВ “Оболоньторгстандарт” є Орест Матковський зі Львова та Ольга Клецко з м. Люблинець Волинської області (звідси родом і Андрій Вавриш). Вавриш з партнерами був засновником ТОВ “Реалсистем” і ТОВ “Монолітжитлобуд”, після чого до складу засновників в обох фірмах зайшла Ольга Клецко (вона є засновником ТОВ “Компанія “Емеральд” і ТОВ “Арморгарант”), керівником і підписантом у яких є Дмитро Овсій.

Клецко і Матковський є співзасновниками ТОВ “ІБК “Екседра” і ТОВ “Юніон Девелопмент Груп” разом із ТОВ “НВФ Укрбудпроект 1” Сергія Уманця, бізнес-партнера депутата Київради від фракції “Солідарність” Миколи Негрича.

Дружина Віталія Нестора Яна Нестор (Коровченко), її рідний брат Сергій Коровченко, а також нинішній глава АП Андрій Богдан у 2007-2010 рр були помічниками нардепа Андрія Портнова.

Як повідомляли “Коментарі”, Сергій Коровченко є цивільним чоловіком співзасновниці будівельної компанії “Stolitsa Group” Влади Молчанової, яка на виборах президента-2019 була довіреною особою Юлії Тимошенко.

Зміна цільового призначення відбулася з порушеннями, адже: по-перше, проведена без наявного детального плану території; по-друге, суперечить Генплану, оскільки частина ділянки знаходиться на землях промисловості, де будівництво житла заборонене, а частина – на території житлової середньо- та малоповерхової забудови, тобто висотність не може перевищувати 8 поверхів.

Містобудівні умови та обмеження на будівництво житлових будинків на ділянці заводу “Арсенал”, яка зараз перебуває у користуванні ГПУ, були видані Департаментом містобудування КМДА ще у липні 2015 році, коли заступником директора цього Департаменту був Андрій Вавриш. Отримувало ці МУО ТОВ “Укрбуд Інвест” з орбіти нардепа Максима Микитася.

Материалы по теме: