«Партію Шарія» фінансує родина екс-«регіонала» Коцуби

Про це у своєму каналі в Telegram написав журналіст Володимир Бойко. За його словами, син народного депутата Володимира Коцуби, члена групи “Відродження” та кандидата у парламентарі від “Опозиційного блоку”,...

Про це у своєму каналі в Telegram написав журналіст Володимир Бойко.

За його словами, син народного депутата Володимира Коцуби, члена групи “Відродження” та кандидата у парламентарі від “Опозиційного блоку”, Олександр фінансує діяльність політсили блогера Анатолія Шарія.

В списку останньої під номерами 11 та 14 у народні обранці балотуються мати Олександра Коцуби Наталія Гордієнко та дружина політика Тетяна Гузенко відповідно.

Окрім цього, Бойко зазначає, що для ствоення “Партії Шарія” було викуплено фіктивну зареєстровану політичну силу “Об’єднана Україна”, яка також зареєстрована на Харківщині – місці, де Володимир Коцуба і цьогоріч спробує стати депутатом. Більшість партійних внесків на фінансування партії Шарія були здійснені саме з Харківської області.

Володимир Коцуба був нардепом VII скликання від “Партії регіонів”. Фігурант антикорупційного розслідування за фактом махінацій з природними ресурсами та владних зловживань. Його старший син Сергій також був народним обранцем, а молодший – Олександр, якого і пов’язують з фінансуванням “Партії Шарія”, працював головою НАК “Нафтогаз”.

Материалы по теме: