«Падлюко, говори українською»: Парубій опустив Вілкула

В Верховній Раді напередодні виборів чергова сесія перетворилась на цирк. Глава парламенту Андрій Парубій не дозволив кандидату в президенти Олександру Вілкулу виступити, при цьому вимкнув мікрофон парламетаря, який відмовився розмовляти...
Олександр Вілкул

В Верховній Раді напередодні виборів чергова сесія перетворилась на цирк. Глава парламенту Андрій Парубій не дозволив кандидату в президенти Олександру Вілкулу виступити, при цьому вимкнув мікрофон парламетаря, який відмовився розмовляти державною мовою.

Вілкул з трибуни закликав народних депутатів підтримати законопроет  “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Андрій Парубій

“Прошу до державної мови повернутися, пане Вілкуле. Я попереджаю і прошу говорити державною мовою. Прошу вимкнути мікрофон”, – зауважив Андрій Парубій.

“Андрію Володимировичу, якщо ви вважаєте, що та мова, якою ви розмовляєте, це є українська, то ви дуже помиляєтесь”, – сказав парламентар.

“Мова, якою я розмовляю, розмовляли й мої діди, і мої прадіди, і батько, і матір, я нею виховувався з колискової. І взагалі, у Верховній Раді України я не допущу виступів недержавною мовою. Я на цьому не раз наголошував. Попереджаю ще раз: не допущу”, – відповів Парубій Вілкулу.

Материалы по теме: