Охоронці Медведчука затримали журналістів «Наших грошей». «112» і NewsOne фіксували процес

Про цей інцидент написав у Фейсбук журналіст «Наших грошей» Максим Опанасенко. За його словами, щонайменше один з охоронців був озброєним. Співробітники «Шторму» викликали поліцію та вимагали затримати журналістів, хоча поліцейські не...

Про цей інцидент написав у Фейсбук журналіст «Наших грошей» Максим Опанасенко.

За його словами, щонайменше один з охоронців був озброєним. Співробітники «Шторму» викликали поліцію та вимагали затримати журналістів, хоча поліцейські не бачили причин для затримання, зауважив журналіст.

«Коротше, поїхали вдень відлітати коптером одну територію в Пущі. Стали десь в півкілометрі від Міністерського озера, тупо посеред лісу, відліталися, все ок. Приїжджає чорний Мітсубіші. Цю машинку я вже бачив раніше, належить вона охоронній фірмі “Шторм” (яка раніше звалася “Сварог”). Фірма охороняє Медведчука. Звідти виходять четверо і висувають не вельми обгрунтувану підозру в тому, що ми а) знімали маєток Медведчука (нах здався, його хто тільки не “літав”, не цікаво, відео десятки в мережі і так є) б) за їхньою інформацією на Медведчука готують напад і цілком може бути, що ми – найманці нападників. Познайомилися. У одного дяді був пістолет, в іншого на поясі висів мисливський ніж. В нас був коптер і пауер-банк, тому аргументів ми мали суттєво менше. Дуже ввічливо дяді сповіщають, що викликали поліцію і нам всім варто їх почекати. Чекали близько години. Копи не сильно зрозуміли, що від них хочуть – ми просто хочемо піти, а “Штормисти” вимагають вилучити дрон і нас затримати. В процесі не дуже плідної дискусії поліцейські сказали, що ми можемо бути вільними. До того моменту в ліс підтягнулося ще 4-5 “штормистів”. Копи їдуть, ми йдемо через ліс до автобусної зупинки, десяток “штормистів” – за нами. На зупинці вже чекало кілька їхніх авто і ще 5-6 бійців. Які всі разом запропонували дочекатися їхнього юриста. Ми спробували сісти в маршрутку, але чуваки просто нас покрутили, до півсмерті налякали маршрутчика і запропонували ще раз.

І ТУТ, С#КА СТАЛОСЯ НАЙКРУТІШЕ! На машині “Шторму” приїхали знімальна група “112”. Журналістка Валерія нібито отримала важливу інформацію про затриманих злочинців і зреагувала на виклик. Ще раз. На машині фірми охорони Медведчука приїхали журналісти 112-го. Я все, звісно, розумію. Але. І коли здавалося, що вже нічого абсурднішого статися не може…ПРИЇХАЛА ЗНІМАЛЬНА ГРУПА НЬЮЗ-ВАН. З тими ж аргументами. Правда, дізнавшись, що ми з “Наших грошей” журналістка натягнула на лоба капюшон. Але кілька питань поставити намагалася. Всі разом ми дочекалися юриста “Шторму”. Який заявив, що нас затримав. І викликав слідчо-оперативну. В результаті на нас з’їхалося 4 екіпажі копів. Взяли пояснення. Взагалі не віддуплили як 3 журів могли загрожувати безпеці 15 озброєних “штормистів”. І відпустили нас з миром. Ще півтори години після цього “непаливні” штормисти ходили за нами. А ще за годину я дізнався, що принаймні 112-й готує про це кіно:) Тому варто зізнатися в усьому одразу: а) я передав в ефір вітання Медведчуку і зізнався в палкому коханні до нього б) запропонував журналісткам за 350 гривень (в мене більше не було в гаманці) переметнутися на нашу сторону, але вони не погодилися в) тролив нач.дира “Шторму” за дивовижне по-батькові Юзефович. Чекаємо кіно. Побачите – скиньте лінк. Цікаво глянути на злочинців) А якщо серйозно – це срака. На очах поліцейських нас крутила ватага озброєних ножами і пістолетами чуваків, лякаючи водія, мотали кілометри за нами. І найганебніше – це знімали “ручні журналісти”. Фантастика.

В нас кілотонни відео і фото всього цього. Зараз трохи видихнемо і подумаємо, що з тим всім робити».

Материалы по теме: