Оточення Порошенка збирається незаконно звести багатоповерхівки у центрі Києва

Про це повідомляє Слідство.Інфо. Ділянку в Печерському районі міста Києва, яка підконтрольна оточенню Петра Порошенка, збираються забудувати житловими та громадськими багатоповерхівками. 10 квітня оприлюднили проект детального плану території  на сайті...
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Про це повідомляє Слідство.Інфо.

Ділянку в Печерському районі міста Києва, яка підконтрольна оточенню Петра Порошенка, збираються забудувати житловими та громадськими багатоповерхівками.

10 квітня оприлюднили проект детального плану території  на сайті департаменту містобудування та архітектури КМДА.

Георгій Могильний експерт із земельних питань зазначив, що проект плану території суперечить законодавству. Оскільки, відповідно до генплану міста, територія заводу належить до промислової зони й житлова забудова там категорично заборонена. На 7,5 гектарах розміщено “ПАТ “Київський завод електротранспорту”

Кінцевим бенефіціаром підприємства є Валерій Ричек, а також є одним з керівників спортивно-оздоровчого комплексу “Монітор”, бенефіціарами якого є Порошенко та його бізнес-партнер Ігор Кононенко.

В планах ділянку збираються забудувати дев’ятьма житловими будинками та громадськими будівлями висотою від 10 до 31 поверху, а також планують звести школу на 990 учнів.

“Ділянка заводу не використовується за призначенням і негативно впливає на прилеглу житлову забудову”, — йдеться в пояснювальній записці від представників “Київського електротранспортного заводу”.

Детальний план території не може суперечити генплану, а внести зміни в головний містобудівний документ досить складно.

“Вони беруть промислові зони, “перемальовують” їх під житло й паралельно “перемальовують” проект генплану, щоб колись його затвердити та узаконити тим самим всі незаконні детальні плани територій, які змінювали”, — пояснює експерт.

Материалы по теме: