“Опоблок” розкритикував законопроект про блокування сайтів: Не дамо жодного голосу “за”

У партії вважають, що законопроект порушує Конституцію України. Наявність в порядку денному Верховної Ради законопроекту про позасудове блокування сайтів – це чергова спроба влади встановити в Україні інформаційну диктатуру....

У партії вважають, що законопроект порушує Конституцію України.

Наявність в порядку денному Верховної Ради законопроекту про позасудове блокування сайтів – це чергова спроба влади встановити в Україні інформаційну диктатуру.

Про це йдеться в заяві прес-служби “Опозиційного блоку”.

Відзначається, що проти вказаного законопроекту виступили представники правозахисних організацій, медійники, інтернет-спільнота. У партії вважають, що ініціативи, запропоновані законопроектом, є грубим порушенням Конституції України, прав людини, зазіханням на свободу слова.

“У разі прийняття даного законопроекту, влада отримає необмежені можливості для блокування роботи будь-якого інтернет-ресурсу без суду і слідчих дій, безконтрольно і на свій розсуд. “Опозиційний блок” не дасть жодного голосу за законопроект №6688. Ми закликаємо всіх депутатів захистити свободу слова в Україні і не допустити прийняття даного законопроекту”, – наголошується в заяві.

Нагадаємо, парламентський комітет з питань національної безпеки і оборони, в якому головує народний депутат від “Народного фронту” Сергій Пашинський, 4 липня рекомендував Верховній Раді прийняти в першому читанні законопроект №6688, який дозволяє тимчасово блокувати сайти.

ua1.com.ua

Материалы по теме: