Одеський припортовий завод приватизують за новим законом

ОПЗ буде приватизовано за новим законом, що передбачає залучення радника Мінекономрозвитку для підготовки продажу пакета акцій, інформує 1NEWS. Наразі триває підготовка конкурсу з відбору радника. Про це повідомляє в.о. голови...

ОПЗ буде приватизовано за новим законом, що передбачає залучення радника Мінекономрозвитку для підготовки продажу пакета акцій, інформує 1NEWS.

Наразі триває підготовка конкурсу з відбору радника.

Про це повідомляє в.о. голови Фонду держмайна України Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook.

“Одеський припортовий завод буде приватизовано за новим законом, із залученням радника. Зараз триває робота з підготовки конкурсу з відбору радника, і щойно МЕРТ визначиться зі своєю кандидатурою до складу комісії, переходимо до формування завдань раднику і умов аукціону”, – зазначив Трубаров.

За його словами, паралельно триває робота з іноземними радниками в рамках робочої групи з приватизації, яку очолює міністр Кабміну України Олександр Саєнко щодо пошуку шляхів реструктуризації боргів ОПЗ.

Як наголосив Трубаров, “завдання – успішна приватизація і працюючий ОПЗ”.

Раніше продаж ОПЗ планували, як зауважив Трубаров, “відповідно до перехідних положень нового закону, тобто за нормами попереднього закону, оскільки передприватизаційна підготовка розпочалася до вступу в дію нового закону”.

Як повідомлялося, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час робочого візиту до Ужгорода, що ОПЗ спеціально завели в борги, і правоохоронні органи повинні це розслідувати.

За словами Гройсмана, уряд зараз зайнятий вирішенням проблем підприємства. “Я не бачу поки політичної чи господарської волі у керівництва (заводу. – ред.)”, – додав Прем’єр-міністр.

Материалы по теме: