Новинки на міжнародному автосалоні у Франкфурті: що представлятимуть?

Новий мікроавтобус від Mercedes, бюджетний електромобіль від Volkswagen 600-сильний Porsche – все це на електротязі. На автосалоні у Франкфурті також будуть представлені новинки більшості світових автомобільних брендів – Audi, BMW,...

Новий мікроавтобус від Mercedes, бюджетний електромобіль від Volkswagen 600-сильний Porsche – все це на електротязі.

На автосалоні у Франкфурті також будуть представлені новинки більшості світових автомобільних брендів – Audi, BMW, Jaguar, Honda, Hyundai, Lamborghini, Land Rover, Mercedes-Benz, Mini, Porsche, Renault, Seat, Skoda, smart, Toyota, Volkswagen, та інші.

Експерти вже кілька років говорять про те, що час великих міжнародних автосалонів відходить у минуле. Витрати на підготовку до них і участь нібито не виправдовуються. І автокомпанії одна за одною від такого способу просування своїх новинок відмовляються.

«Ні, кількість представлених на виставці машин скоротилася, – визнає президент Німецької асоціації автопромисловців Бернхард Маттес. – Але ми розглядаємо це як виклик. Ми хочемо зробити міжнародний автосалон таким, щоб ті, хто не зміг бути присутнім на цей раз, в подальшому за жодних обставинах не пропустили захід».

Інтер’єр величезного павільйону, в якому стоять машини, виконали в стилі хіпі. Посил очевидний: минуле – саме тут, у Франкфурті, – зустрічає майбутнє. До речі, як символ цього майбутнього – підкоригований логотип VW, який можна побачити, зокрема, на новому серійному електрохетчбеку ID.3. Це щось на зразок народного електромобіля, який планують продавати за ціною дизельних «Гольфів».

Материалы по теме: