Не виключено, що Вакарчук – олігархічний проект, – експерт

До медіарозкрутки співака Святослава Вакарчука як політика і можливого кандидата на посаду президента дуже ймовірно має відношення вітчизняний олігархат. Таку думку у коментарі виданню ІНФОРМАТОРвисловив політичний експерт Мар’ян Ощановський. «Не виключено,...

До медіарозкрутки співака Святослава Вакарчука як політика і можливого кандидата на посаду президента дуже ймовірно має відношення вітчизняний олігархат.

Таку думку у коментарі виданню ІНФОРМАТОРвисловив політичний експерт Мар’ян Ощановський.

«Не виключено, що Вакарчук – олігархічний проект. Чому? Все дуже просто. Тому що його так званою політичною діяльністю займається не він особисто, а інші люди. Він не їздить по населених пунктах, не створює партію, його команда не приймає участь у регіональних виборах, його не можна побачити на політичних ток-шоу, але при цьому йому присвячують телеефіри та колонки і статті в інтернет-медіа, а соціологічні організації включають його у свої рейтинги. Саме у такий спосіб люди, які мають дуже великі гроші, зазвичай розкручують своїх кандидатів», – сказав він.

Експерт відмітив, що «на відміну від Вакарчука, в Україні є десятки інших політичних діячів, які займаються створенням партій, їздять по областях, приймають участь і перемагають на місцевих виборах, але через відсутність великих грошей про них майже не пишуть ЗМІ, а їхні прізвища не включають у соцопитування».

На його думку, у медіарозкрутці Вакарчука може бути зацікавлена Банкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Украина еще не созрела на президентство Вакарчука – киевский политолог

«Бойко, Вакарчук – найбільш зручні для Петра Порошенка спаринг-опоненти у другому турі президентських вибори. Тому я допускаю, що це саме Банкова доручила олігархічним кланам запустити і оплатити проект «Вакарчук – кандидат в президенти», який зараз реалізовується олігархічними ЗМІ», – сказав він.

Експерт також зазначив, що вважає не зовсім коректними порівняння Святослава Вакарчука з президентом Франції Еммануелем Макроном.

«Перед тим, як стати президентом Макрон входив до Соціалістичної партії, був радником Олланда, займав міністерський пост, а за рік до виборів створив свою партію, з якою, власне, пішов на вибори. Вакарчук ніколи не займав високих державних посад, при цьому до виборів президента України залишилося менше року, а він, схоже, і не планує створювати партію. Тому не вважаю коректними порівняння Вакарчука з Макроном», – заявив він..

Материалы по теме: