Навіщо зустрічався із Коломойським в Ізраїлі – розповідь Кернеса

Мер Харкова Геннадій Кернес підтвердив свій візит в Ізраїль, а саме зустріч у офісі Ігоря Коломойського – але уникнув відповіді на питання, чи був його візит пов’язаний із президентськими...

Мер Харкова Геннадій Кернес підтвердив свій візит в Ізраїль, а саме зустріч у офісі Ігоря Коломойського – але уникнув відповіді на питання, чи був його візит пов’язаний із президентськими виборами.

«Я був в Ізраїлі тиждень тому, я був в офісі Ігоря Валерійовича Коломойського, ми випили каву і я поїхав у своїх справах», –каже Кернес.

«Так само я був в офісі лікарів, тому що, ви знаєте, перша допомога мені була надана в Ізраїлі. Я повинен був там зустрітися з лікарями вже давно. А те, що стосується моїх відносин із різними людьми, то це моя особиста справа», – додав він.

15 квітня Геннадій Кернес приїжджав до офісу Ігоря Коломойського, в компанії донедавна російського, а нині українського бізнесмена Павла Фукса. Журналісти поставили чітке питання, з якою метою він мав зустріч з олігархом – але відповіді не було.

Також було питання, з якою метою він зустрічався з бізнесменом Коломойським – аналогічно відповідь не отримали.


Материалы по теме: