Навіщо НАБУ нас шантажує, «Маски-шоу стоп» – Бахматюк

Прес-служба агрохолдингу “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка заявляє, що НАБУ свідомо затримує кримінальну справу щодо зловживань у ВіЕйБі банку, який раніше належав бізнесмену. “Так звана “справа НАБУ проти ВіЕйБі банку” розслідується...

Прес-служба агрохолдингу “Укрлендфармінг” Олега Бахматюка заявляє, що НАБУ свідомо затримує кримінальну справу щодо зловживань у ВіЕйБі банку, який раніше належав бізнесмену.

“Так звана “справа НАБУ проти ВіЕйБі банку” розслідується вже більше трьох років. Факти, які досліджує НАБУ, свого часу були досліджені Службою безпеки та Національною поліцією, а справи по ним — закриті. Відкриття нових проваджень по вже закритих справах є повним порушенням законів “Маски-шоу стоп”, — повідомляє прес-служба.

“Небажання детективів НАБУ і, очевидно, керівництва цього органу, виконувати закони, та свідоме затягування справи, наводить на думку про особистісні мотиви працівників цього органу. Замовчується той факт, що вищезгадана громадянка зараз знаходиться в розшуку і їй інкримінують шантаж працівників ВіЕйБі банку. Простіше кажучи, Ірена Росс вимагала гроші в обмін на те, що її громадська організація не буде проводити якісь акції. Якщо підсумувати цю історію, складається враження, що детективи НАБУ використовували шантажистку, щоб поновити справу проти банку”, — наголошує прес-служба.

В повідомленні зазначено, що Олег Бахматюк рік тому звертався до керівництва Нацбанку та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із пропозицією про повернення усіх боргів банку, “які виникли перш за все через політику НБУ, направлену на знищення всієї банківської системи України”.

“На жаль, ніхто із представників НБУ чи Фонду не захотів сісти за стіл переговорів. Таким чином виникає порочне коло, коли власник банку заявляє “я готовий повернути кошти”, але ні НБУ, ні ФГВФО не хочуть шукати шляхи вирішення проблем”, — підсумовує прес-служба агрохолдингу.

Материалы по теме: