Навіщо Кернесу і Труханову «Партія мерів»? – думка політолога

З цього приводу дає коментар харківський політолог та кандидат політичних наук Юлія Біденко. Політичний проект мера Харкова Геннадія Кернеса і мера Одеси Геннадія Труханова “Партія мерів” – спроба показати...

З цього приводу дає коментар харківський політолог та кандидат політичних наук Юлія Біденко.

Політичний проект мера Харкова Геннадія Кернеса і мера Одеси Геннадія Труханова “Партія мерів” – спроба показати свою значимість майбутній АП.

“Створення нового політичного об’єднання – “Партії мерів” – для відомих своєю одіозністю мерів Геннадія Кернеса і Геннадія Труханова – спроба показати свою значимість перед майбутньою Адміністрацією Президента і обміняти відносно чисте електоральне поле на гарантії власної безпеки”, – розповідає політолог.

За словами науковця, мер Харкова вже заявив, що, очоливши список “Партії мерів”, він не піде в нардепи, а залишиться мером: “Сам факт – можливість забезпечення регіонального лобі”. “З огляду на те, що виборча система може змінитися, саме партії змінять мажоритарників як представників окремих регіонів”.

Також вона назвала “Партію мерів” – прикладом нової виборчої стратегії.

Нагадаємо, 18 травня Геннадій Кернес у Facebook підтвердив створення нової партії для участі у виборах до Ради: “Ми (ред. – Кернес і Труханов) були і залишимося міськими головами Харкова і Одеси. Наше завдання – не політична кар’єра. Наше завдання – влити нову кров у Верховну Раду, зробити так, щоб туди прийшли люди, які знають проблеми на місцях”.

Материалы по теме: