Наша мета – підтримати еволюцію суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок, – Байден

Відомий американський політик, колишній віце-президент США Джо Байден заявив, що Україна має стати пріоритетом у міжнародній політиці Вашингтона. Зокрема він озвучив чотири пункти своєї програми стосовно України, які він планує...

Відомий американський політик, колишній віце-президент США Джо Байден заявив, що Україна має стати пріоритетом у міжнародній політиці Вашингтона.

Зокрема він озвучив чотири пункти своєї програми стосовно України, які він планує втілювати в разі обрання на посаду очільника Білого дому.

“У військовій сфері, я надав би безпекову допомогу від США, включаючи зброю, щоби посилити здатність України захищатись. Я також би розширив успішне навчання збройних сил України, розпочате адміністрацією Обами-Байдена“, – говорить він.

Стосовно економічної сфери, Байден пообіцяв працювати над збільшенням західних прямих інвестицій і підтримувати енергетичну незалежність України від Росії.

“Я підтримав би набагато потужнішу роль США поряд із Францією та Німеччиною в переговорах з Росією. Щоб дипломатія працювала, нам потрібний більший важіль щодо Москви, це означає більш тісну співпрацю з європейськими партнерами та союзниками, щоб Росія сплачувала більшу ціну за війну, що триває в Україні. Наша стратегічна мета – підтримати еволюцію демократичної, єдиної, суверенної України і змусити Кремль платити ціну за постійні атаки на міжнародний порядок”, – підсумував Байден.

Материалы по теме: