Найзаможніші хмельничани минулого року придбали чотири агрогосподарства

Про це свідчить електронна декларація позафракційного нардепа Олександра Герега, яка опублікована на сайті НАЗК. Основний дохід складали дивіденди ТОВ «Епіцентр К» – 23,20 млн грн. Також до цього, річна сума...

Про це свідчить електронна декларація позафракційного нардепа Олександра Герега, яка опублікована на сайті НАЗК.

Основний дохід складали дивіденди ТОВ «Епіцентр К» – 23,20 млн грн. Також до цього, річна сума зарплатні у Верховній Раді – 483,4 тис. грн. На банківських процентах зароблено – 684 тис. грн. Ще 878,7 тис. грн доходу від відчуження нерухомого майна і подарунок у негрошовій формі загальною вартістю 9,3 тис. грн від Національного олімпійського комітету.

На банківських рахунках нардеп тримав 29,15 млн грн.,  плюс 9 млн. грн, 900 тис. євро, 900 тис. дол, 90 тис. швейцарських франків зберігав готівкою. Має 14 земельних ділянок та два житлових будинки у Києві, два будинки і квартира у столиці та однокімнатна квартира у Городку.

В е-декларації Гереги та його дружини за 2018 рік додалися 9 підприємств: ТОВ «П’ятирічанка» (Житомирська область), спеціалізується на розробці піщаних кар’єрів; ТОВ «Інвестбуд 3» (Київ) – оптова торгівля харчовими продуктами, напоями і тютюновими виробами; СТОВ «Агро-ленд» (Вінницька область), ПрАТ «Гніванське агроприймальне підприємство» (Вінницька область), ТОВ «Оболонь агро», ТОВ «Ім. Б. Хмельницького», ТОВ «Грінлайн Агрогруп», ТОВ «Робімакс-Агро», ТОВ «Вигода» (Хмельницька область).

Дружина Галина Герега задекларувала 1,19 млн грн зарплатні, 21,7 млн грн дивідендів, та 725,2 тис. грн процентів.

У банку зберігає понад 16,53 млн грн, готівкою – 5 млн грн, $1,2 млн, 800 тис. євро, 480 тис. швейцарських франків.

Материалы по теме: