«Найближчим часом люди дізнаються правду про корупцію, здачу Криму та війну на Донбасі» : Зе-команда

Про це у особистому блозі заявив експерт з питань національної безпеки та оборони в команді лідера президентських перегонів Іван Апаршин. “Можу абсолютно запевнити: всі, хто якимось чином дотичний до численних напівкримінальних...

Про це у особистому блозі заявив експерт з питань національної безпеки та оборони в команді лідера президентських перегонів Іван Апаршин.

“Можу абсолютно запевнити: всі, хто якимось чином дотичний до численних напівкримінальних схем щодо паливно-мастильних матеріалів, порушень в системі забезпечення ЗСУ – не уникнуть відповідальності. Документи по всіх цих посадовцях будуть передані до прокуратури для прийняття рішення. Очевидно: посадки будуть”, – пише він.

Він додав, що “правда стосовно Іловайська, Дебальцевого, початку війни у 2014 році, захоплення Криму – буде оприлюднена і максимально доведена до логічного завершення”: “Вже найближчим часом люди дізнаються правду. Ніхто не збирається нічого ні від кого ховати. І посадові особи, які ухвалювали рішення чи бездіяли там, де треба було діяти, – будуть притягнуті до відповідальності”

25 лютого оприлюднили інформацію про “багаторічну схему вимивання сотень мільйонів гривень” з укроборонкомплексу, до якої, нібито причетний син першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського – Ігор. Укроборонпром купували деталі, поставлені контрабандою з Росії групою ділків, і ціни на деталі завищувалися в кілька разів.

6 березня за результатами засідання РНБО доручила провести аудит і ревізію діяльності Укроборонпрому.

Материалы по теме: