«Нафтогаз» дав швейцарській «Naftogaz Trading» 20 мільйонів на консалтинг

Про це повідомляється у системі “Прозорро” 13 травня НАК “Нафтогаз України” уклала угоду з компанією “Naftogaz Trading Europe AG” про право користування звітністю на 687 тис євро, або 20,22 млн...

Про це повідомляється у системі “Прозорро”

13 травня НАК “Нафтогаз України” уклала угоду з компанією “Naftogaz Trading Europe AG” про право користування звітністю на 687 тис євро, або 20,22 млн гривень.

“Нафтогаз” виплатить швейцарській дочірній фірмі “Naftogaz Trading Europe AG” за користування об’єктами права інтелектуальної власності за звітами “Kick off and scale up of Naftogaz Organization Transformation – People” і “Naftogaz Organization Transformation – Culture” до кінця поточного року.

ТОВ “МакКінзі і Компанія Україна” повідомило про право власності й розпорядження “Naftogaz Trading Europe S.A.” на звіти.

З грудня 17го року “Нафтогаз”, “Укргазвидобування” та АТ “Укртрансгаз”, а саме філія “Оператор газотранспортної системи України” уклали угоду з “Naftogaz Trading Europe AG” про право користування звітністю на суму 110,52 млн грн.

В період 2018-2019 роках “Укргазвидобування” замовило їй консультацій на 133,90 млн грн, в 2017 році “Ощадбанк” – на 14,82 млн грн.

На сайті “Приватбанку” повідомлялося, що цю компанію обрали для розробки стратегії, вже  незабаром публікацію видалили з мережі.

Материалы по теме: