Начальник підрозділу “Південно-Західної залізниці” постав перед судом

Київською місцевою прокуратурою №9 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з підрозділів Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» (далі – ДТГО «ПЗЗ») за фактами розтрати державних...

Київською місцевою прокуратурою №9 затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно начальника одного з підрозділів Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця» (далі – ДТГО «ПЗЗ») за фактами розтрати державних коштів та службового підроблення.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу прокуратури міста Києва.

За даними звинувачення, 2015 року приватне підприємство відповідно до договору поставило на ДТГО «Південно-Західна залізниця» фільтруючі протигази на загальну суму майже 400 тис. гривень. Проте з’ясувалося, що всупереч умов договору підприємство здійснило поставку протигазів не 2015 року випуску, а 1988-1991 та 2010-2012 років.

Як йдеться у офіційному повідомленні, начальник підрозділу, “маючи на меті незаконне збагачення та діючи в інтересах вказаного підприємства, достовірно знаючи про те, що договір поставки не виконано належним чином”, підписав електронне платіжне доручення у банківській системі щодо перерахування коштів на суму понад 400 тис грн.

Обвинувальний акт стосовно службовця за ч. 4 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

За вчинене йому загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

resonance.ua

Материалы по теме: