Нацбанк змінить умови валютних переказів за кордон

Національним банком України були представлені проекти постанов, які, в перспективі, спростять частину обмежень на перекази коштів за кордон та здійснення інвестицій на зарубіжних фінансових ринках. Про це повідомляє прес-служба...

Національним банком України були представлені проекти постанов, які, в перспективі, спростять частину обмежень на перекази коштів за кордон та здійснення інвестицій на зарубіжних фінансових ринках.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Ці постанови націлені на забезпечення виконання закону “Про валютної лібералізації”. Процес спрощення валютних операцій повинен відбуватися в два етапи. Пов’язано це з планами по введенню перехідного періоду.

Тимчасові рамки періоду поки не повідомляються. Точкою його завершення було названо “стабілізацію макрофінансової ситуації”.

У планах Нацбанку спрощення процесу інвестування за кордон, а також умов переказу коштів. Зокрема, громадяни і компанії зможуть купувати акції іноземних компаній без необхідності отримання індивідуальної ліцензії НБУ. Але на час перехідного періоду буде встановлено електронний ліміт.

Для операцій до 150 тисяч гривень не вимагатиметься документарний супроводу, а нагляд понад цієї суми спроститься.

Крім того повідомляється про плани скасування лімітів на перекази коштів громадянами за кордон за допомогою платіжних карт і збільшити ліміт на поштові перекази грошей з 300 євро до 10 тисяч євро.

prm.ua

Материалы по теме: