Нацбанк скасував вимоги печатки та нотаріального засвідчення документів

Національний банк прибрав вимогу печатки і нотаріального посвідчення для низки документів. Таким чином, клієнти уповноважених банків, які бажають здійснити валютну операцію, зможуть не засвідчувати печатками документи, які подаються для...

Національний банк прибрав вимогу печатки і нотаріального посвідчення для низки документів.

Таким чином, клієнти уповноважених банків, які бажають здійснити валютну операцію, зможуть не засвідчувати печатками документи, які подаються для проведення цих операцій.

Також не вимагатиметься засвідчення печатками документів, що подаються до Національного банку України. Також у цілому ряді випадків знято вимогу щодо нотаріального засвідчення для оригіналів чи копій документів, що стосуються проведення валютних операцій.

При цьому, нотаріальне погодження перекладу договорів та інших документів, що подаються банками та їх клієнтами до Національного банку залишається обов’язковим.

Окреслені кроки закріплені Постановою № 102 від 10 жовтня 2017 року “Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України” і набувають чинності 13 жовтня цього року.

Інформатор

Материалы по теме: